Hertz, Kiralamalarda Özel Araç Kaplamaları

Hertz, bir olayı veya kutlamayı işaretlemek için kiralık bir aracı özel olarak saracak, ABD genelindeki konumlarda sistemlerinde mevcut gibi görünen bir program.

Hertz özel bir mikro sitede birkaç örnek gösterdiğinden, sargılarının tam olarak ne kadar özel olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Bununla birlikte, temalı bir yıldönümü, nişan, bekarlığa veda partisi, Las Vegas gezisi veya taşınma da dahil olmak üzere diğer birçok fırsat için kişiselleştirilmiş bir mesaj düzenlemenize izin verecektir.

Hertz’in sağladığı bilgiler belirsizdi, bu nedenle bunun, otomobil kamuoyundan yeterli ilgiyi gördüklerinde veya gördüklerinde veya halihazırda yürürlükte olup olmadığından ve belirli araçlarına sahip olduklarında başlatmayı planladıkları bir promosyon olup olmadığından emin değiliz. Kiralama filolarında oldukça yaygın olan paket alıcılar olarak ayrılmıştır.

Araç Kaplama

Hertz, sundukları kaplama sayısını ve kiralayabileceğiniz sarılı araçları standartlaştırsaydı, mantıklı ve daha uygun maliyetli olurdu. Bu şekilde, örneğin hepsi bir Chevy Tahoe veya Ram Promaster minibüsüne uyan iki düzine veya daha fazla temaya sahip olabilirler ve Oklahoma’daki şirket ofislerinden kiralık bir konuma gönderilen mevcut kaplamalara kişiselleştirilmiş mesajı yazdırabilirler. Nakliye maliyetlerini ve süresini azaltmak için City, Oklahoma veya ülkenin dört bir yanından birkaç satıcı.

Hertz’den elde edebildiğimiz görüntülerden, bu sargıların kapsamı, sadece kapılardaki ve belki de pencerelerdeki bir çift çıkartma olmayacak kadar geniş görünüyor. Ayrıca sarılmış ön ve arka görünümleri gösterirler, bu da tam sarma yaptıklarını gösterir. Bu ya tüm ya da birçok kiralama yerindeki personelini sargıların nasıl kurulacağını eğitmeleri gerektiği ya da bu kurulumları düzenli olarak yapan dış şirketler tarafından sözleşmeli olarak yapıldığı anlamına gelir. Her iki durumda da bu kolay değildir ve büyük miktarda basılı vinili aracın yüzeyine yerleştirmek ve yerleştirmek için belirli bir beceri ve el becerisi gerektirir.

Bu yazımızda Hertz, kiralamalarda özel araç kaplamaları ile ilgili detayları siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız Mickey Thompson, King of the Hammers’da lastik sertliğini test ediyor konu başlıklı yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

araç kaplama hertzaraç kaplamaları nasıl oluraraç kaplatırken nelere dikkkat edilmeliHertz nedirözel araç kaplamaları
Yorumlar (0)
Yorum Yap