Emir Adalı Nereli, Emir Adalı Kaç Yaşında?

Sinema ve dizi yapımcısı Emir Adalı hakkında bilgiler bu yazımızda. Emir Adalı kimdir, Emir Adalı projeleri, Emir Adalı kaç yaşında, nereli, Emir Adalı’nın hayatı, ne iş yapıyor?

Emir Adalı Nereli?

Emir Adalı, Adana’da doğmuştur.

Emir Adalı Kimdir?

Emir Adalı Projeleri

Sinema ve dizi yapımcısı olan Emir Adalı aynı zamanda oyuncudur. 2020 yılında çekimleri yapılan Sipahi dizisinin yapımcısı olan Emir Adalı, dizide Cemo karakterini canlandırmıştır. 2021 yılında yapımcılığını üstlendiği İki Buçuk Mafya dizisinde fenomenleri bir araya getirmiştir. Emre Gül, Deniz Toma, Selahattin Taşdöğen ve Şevki Özcan gibi oyuncular projede yer almıştır.

Yapımcılığını Emir Adalı’nın üstlendiği “Yakarsa Dünyayı Garipler Yakar” adlı mini dizi projesi için Afyon’da hazırlıklar başlamıştı. FAUST YAPIM bünyesinde eğitimlere katılan yeni yüzlerin de bu dizide rol alacağı belirtildi.

Emir Adalı haricen gayrimenkul işi ile de uğraşmaktadır.

Emir Adalı Rol Aldığı Diziler

  • Sipahi (Cemo , 2020)

Emir Adalı’nın Yapımcılığını Yaptığı Diziler Hangileri?

  • Sipahi (2020)
  • İki Buçuk Mafya (2021)
Emir Adalı kimdir

Sipahi Dizisi Instagram hesabı: @sipahidizi

Sipahi Dizisi Youtube hesabı: https://Youtube.com/sipahidizi

Emir Adalı – “Görülmüştür” Kitabı

Emir Adalı Şiir Kitapları

Sinema ve dizi yapımcısı Emir Adalı’nın 2023 yılında “Görülmüştür” adlı kitabı çıktı. Emir Adalı’nın 2009 yılından bu yana kaleme aldığı şiir ve mektuplarından oluşan satırlar siz değerli okuyucuların zihninde güzel duygular uyandıracak.

Görülmüştür” adlı bu seçkin kitabı D&R, Idefix, BKMKitap, KitapSepeti, Trendyol, HepsiBurada, İkinci Adam Dükkân ve Seçkin Kitap Evi’nden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Adalı: “Acımı sevincimi bu satırlarda sakladım.”
Kitabın sayfalarını çevirmeden önce bu notumu okumanızı istedim.
Bu şiirlerin her bir satırını, noktasını virgülünü bir anlam taşıdığı için yazdım. Acımı, sevincimi, yaşadıklarımı 2009 yılından bu yana yazmaya başladığım şiirlerimde satırlara sakladım. Ve sonunda bu şiirleri kitap hâline getirmeye karar verip siz değerli okurların beğenisine sundum, umarım keyifle okursunuz. Sevgilerimle, Emir Adalı.

 

FAUST YAPIM web sitesi adresi: https://www.faustyapim.com.tr

Emir Adalı hakkında hazırladığımız bu içeriği umarız beğenmişsinizdir. Emir Adalı hakkında yorumlarınız varsa da yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Emir AdalıEmir Adalı kimdirsinemaünlüler
Yorumlar (0)
Yorum Yap