1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. AnTuTu Nisan Ayının En İyi Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Nisan Ayının En İyi Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu, geçtiğimiz günlerde açıkladığı en iyi giriş segment telefonları listesinin ardından şimdi de beklenen en iyi orta segment ve amiral gemisi telefonların listesini yayınladı.

xiaomi mi 10

Akıllı telefon değerlendirme platformu AnTuTu, Nisan ayı içerisinde en iyi performans gösteren amiral gemisi ve orta segment telefonların listesini paylaştı. Geçtiğimiz günlerde giriş segment telefonların listesini paylaşan AnTuTu’nun paylaştığı yeni listelerinde Çinli telefon üreticilerinin dominantlığı dikkat çekiyor. En iyi amiral gemisi telefonları sıralamasında Mart ayında lider olan Samsung Galaxy S20 Ultra’nın liderliğini kaybetmiş olması dikkat çekiyor.

Nisan Ayının En İyi Telefonları

Mart ayına göre lideri değişen en iyi amiral gemisi listesinin ilk sırasında bu ay Xiaomi Mi 10 Pro’nun 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanlı versiyonu bulunuyor. Listenin 2. sırasında Oneplus 8 Pro yer alırken üçüncü sırada ise Xiaomi Mi 10 kendisine yer buldu. Geçtiğimiz ayın lideri Samsung Galaxy S20 Ultra ise bu ay kendisine listenin dördüncü sırasında yer bulabildi.

Nisan Ayının En İyi Orta Segment Telefonları

AnTuTu’nun en iyi orta segment telefon listesinin ilk sırasında Çinli teknoloji devi Huawei’nin Kirin 810’lu Nova 7i bulunuyor. İkinci sırada ise dünya genelinde büyük satış rakamları yakalayan Redmi Note 8 Pro bulunuyor. Listenin üç ve dördüncü sırasında ise sırası ile Realme 6 ve Realme 6 bulunuyor.

 

Yorum Yap