Giyilebilir Teknoloji

Türkiye’den ve Dünya’dan en güncel giyilebilir teknoloji haberleri Teknohabir.com’da. Teknohabir.com’u takip ederek güncel teknoloji haberlerini takip edebilirsiniz.

8 Tem, 2021

En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri 2021

Bluetooth Kulaklık Nasıl Seçilir? Bluetooth Kulaklık Nasıl Seçilmeli? Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri Kulaklık satın alırken dikkat...

4 Tem, 2020

Huami Amazfit Band 5’in Özellikleri Ortaya Çıktı

Giyilebilir teknoloji konusunda önde gelen firmalardan olan Huami’nin yeni akıllı bilekliği Amazfit Band 5’in bazı özellikleri ortaya çıktı.

16 Haz, 2020

Honor Magic Earbuds Türkiye’de Satışa Sunuldu

Son dönemlerin sıkça konuşulan teknoloji firması Honor’un bir süre önce duyurduğu yeni kablosuz kulaklığı Magic Earbuds Türkiye’de satışa sunuldu.

11 Haz, 2020

Xiaomi, Mi Band 5’i Duyurdu

Xiaomi’nin oldukça fazla sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band’in yeni üyesi Mi Band 5 düzenlenen etkinlik ile birlikte Çin’de tanıtıldı.

9 Haz, 2020

Xiaomi Mi Band 5’in 7 Özelliği Açıklandı

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band’in yeni üyesi Xiaomi Mi Band 5’in manyetik şarj özelliği de dahil olmakla birlikte 7 özelliği resmi bir şekilde açıklandı.

6 Haz, 2020

Samsung Galaxy Watch 3’ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch 3’ün bazı özellikleri ile birlikte model numarası da sertifikasyon verilerinde ortaya çıktı.

3 Haz, 2020

Huami, Yeni Akıllı Saati Amazfit BIP S’yi Duyurdu

Xiaomi’nin alt markası olan Huami, Apple Watch’a benzeyen 1.28 inç ekrana sahip yeni akıllı saati Amazfit BIP S’yi duyurdu.

3 Haz, 2020

2020 İlk Üç Ayda En Çok Akıllı Saat Satan Şirketler Belli Oldu

2020’nin ilk üç ayı giyilebilir teknoloji pazarında oldukça hareketli bir dönem geçirdi. En çok akıllı saat satan şirketler sıralamasında Huawei’nin büyük atılım gerçekleştirirken 2020’nin ilk çeyreğinde Apple liderliği bırakmadı.

25 May, 2020

Realme Buds Q ve Buds Air Neo’yu Duyurdu

Çinli teknoloji devi Realme, düzenlediği tanıtım etkinliği ile birlikte smi Buds Q ve Buds Air Neo isimli iki yeni uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelini tanıttı.

25 May, 2020

Realme’nin İlk Akıllı Saati Realme Watch Tanıtıldı

Realme’nin uzun süredir beklenen ilk akıllı saati Realme Watch, üst düzey akıllı saat özelliklerine sahip bir şekilde resmi olarak tanıtıldı.