Netflix

Türkiye’den ve Dünya’dan en güncel netflix haberleri Teknohabir.com’da. Teknohabir.com’u takip ederek güncel netflix haberlerini takip edebilirsiniz.

10 Ara, 2020

Netflix, Türkiye’de 2020 Yılında En Çok İzlenen Türleri Açıkladı

Dünyanın en büyük çevrimiçi dizi ve film yayın servisi olan Netflix, Türkiye’deki 3 milyonu aşkın...

3 Ara, 2020

Netflix, Türkiye Ofisi Açıyor

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın servisi olan Netflix, Türkiye’de ofis açma kararı verdi. Netflix Türkiye ekibine ev sahipliği...

16 Tem, 2020

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmi

Aralıklarla izlenme ve abone miktarları ile ilgili istatistikler paylaşan Netflix, şimdi de Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmini açıkladı.

3 Tem, 2020

Exatlon Challenge, Netflix’te Yayınlandı

Acun Ilıcalı tarafından uzun süre önce duyurulan Exatlon Challenge, Netflix üzerinden yayınlandı.

2 Tem, 2020

The Old Guard’ın Yeni Fragmanını Yayınladı

Netflix’in başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı yeni çizgi roman uyarlaması filmi The Old Guard için yeni bir fragman daha yayınlandı.

14 Haz, 2020

Koronavirüs Döneminde Netflix’te En Çok İzlenen Dizi ve Filmler

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını döneminde Netflix çokça kişi tarafından kullanıldı. Bu yazımızda son üç ay içerisinde Netflix’te en çok izlenen dizi ve filmleri sizler ile paylaşacağız.

10 Haz, 2020

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Ağustosta Devam Edecek

Dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını sebebi ile çekimlerine ara verilen The Witcher dizisinin çekimlerinin ağustos ayında devam edeceği iddia edildi.

8 Haz, 2020

Yarına Tek Bilet’in Fragmanı Yayınlandı

Orijinal Türkçe dizileri ile geçtiğimiz dönemde Türk kullanıcılarının karşısına çıkan Netflix’in ilk orijinal Türk filmi Yarına Tek Bilet’in fragmanı yayınlandı.

8 Haz, 2020

The Last Days of American Crime, Rotten Tomatoes’ta 0 Puan Aldı

Netflix’in 3 gün önce yayınlanan yeni filmi The Last Days of American Crime, popüler dizi ve film değerlendirme platformlarından Rotten Tomatoes’ta 0 puan aldı.

20 May, 2020

Netflix’te Yer Alan 9 Sitcom Dizisi

Bu yazımızda yeni tip koronavirüs salgını sebebi ile evde kalan insanlar için Netflix’te bulunan ve oldukça eğlenceli 9 sitcom dizisini sıralayacağız.