1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Asus, ROG Phone II Ultimate Edition’ın Depolama Alanı Büyük İlgi Uyandırıyor

Asus, ROG Phone II Ultimate Edition’ın Depolama Alanı Büyük İlgi Uyandırıyor

Asus mobil gaming sektöründe limitleri zorlamaya devam ediyor

Rog Phone 2

Asus’un ROG Phone II 120Hz OLED ekranı ve üstün özellikleri nedeniyle zaten heyecanlanmaya değer bir amiral gemisi Android telefon. Ancak bugün şirket, 1TB depolama alanı ve özel bir mat siyah kaplama içeren yükseltilmiş bir versiyon olan ROG Phone II Ultimate Edition’ı duyurdu. LTE performansı normale göre daha hızlı ve 2Gbps’ye kadar olan teorik zirvelerle Cat 20 4G LTE indirme hızlarını desteklemektedir. 1 TB depolama alanı ile 512 GB’ye kadar yükseltilebilen çoğu telefonun iki katı kadar depolama alanı sunmaktadır.

Ultimate Edition standart ROG Phone II ile aynıdır. Ancak içinde bir Snapdragon 855 Plus (Normal Snapdragon 855 kullanan cihazlara göre daha yüksek değerlerde ayarlanmıştır) ve normal sürümden daha iyi performans gösteren “özel” bir Adreno 640 GPU içermektedir.

Ancak en büyük şey, her şeyi keskin ve akıcı tutmak için yüksek yenileme hızlarında optimize edilmiş oyunlar oynatabilen 6.59 inçlik 1080p OLED ekran. Razer Phone 2 ve OnePlus 7 Pro’da olduğu gibi, telefonun içinde gezinmek ve gezinmek bile daha hızlı ve keyifli bir deneyim sunmakta. Asus, telefonun devasa 6.000 mAh bataryasının 60Hz’de çalışan PUBG Mobile oturumları ile güç sağlayacağını söyledi. Ve “yeni tasarlanmış bir 3D soğutma odası” olarak adlandırılan, Qualcomm işlemcisinin kısıtlama olmadan hızlı çalışmasını sağlama sözü veriyor.

ROG Phone 2 kesinlikle herkesin bütçesine uymayacağı kesin gibi. 48 megapiksel kameradan ne kadar güçlü bir performans sergileyeceğini şuanlık bilemiyoruz. Normalde 899 Euro iken Ultimate Edition versiyonu 1,199 Euro satışa sunulmaktadır. Bu da ülkemizde 10.000 TL ye yakın bir fiyat etiketi olacağını düşündürmekte. ROG Phone II, bu ayın sonunda piyasaya sunulacak ve Ekim ayında çıkan Ultimate Edition ile satışa sunulacak. Bu oyun canavarı cihazı doğrudan Asus’tan satın alabileceksiniz.

Yorum Yap