1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Büyük Hazine Disney+ Dizisi Geliyor

Büyük Hazine Disney+ Dizisi Geliyor

Disney'in büyük beklentiler oluşturan Büyük Hazine 3 filminin yanında birde Disney+ dizisi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Filmin yapıcısı Jerry Bruckheimer yaptığı açıklamada Büyük Hazine için Disney+ dizisi üzerinde çalıştıklarını belirtti.

büyük hazine

Disney ve yapımcı Jerry Bruckheimer Büyük Hazine film serisinin 3. filmi üzerinde çalışmalarını sürdürürken bu konu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Bruckheimer, yaptığı açıklamada Büyük Hazine 3 filminin yanında seri ile alakalı bir Disney+ dizisi ile ilgili de çalışmaları olduğunu belirtti.

Büyük Hazine Serisinin Hem Film Hem Dizisi Geliyor

Collider’a yaptığı açıklamalarda Jerry Bruckheimer, Büyük Hazine film serisi için 3. filminin ve bir dizi üzerinde çalıştıklarını doğrulaldı. Nicolas Cage’in Disnet+ dizisinde Franklin Gates rolünü oynayıp oynamayacağı ise şu anlık belli değil. Fakat dizi kadrosunun daha genç olacağı belirtildi. Bruckheimer ayrıca yeni filmin serinin önceki filmler ile aynı oyuncu kadrosuna sahip olduğunu belirtti.

Büyük Hazine 3’ün yönetmenlik koltuğunda ise Jon Turteltaub oturuyor. Filmin senaryosunu ise Bad Boys for Life’ın yazarı Chris Bremner yazmış durumda. Bruckheimer’in kişisel görüşüne baktığımızda ise Büyük Hazine film serisinin 3. filminin ve Disney+ dizisi henüz gelişim aşamasında ve çıkmaları için uzun bir süre gerekecek. Bruckheimer konu ile ilgili olarak Film versiyonu şu anda yazılıyor. Televizyon versiyonu da yapım aşamasında. Elimizde pilot bir senaryomuz ve gelecek bölümlerin bir taslağı var.” açıklamasını yaptı.

 

 

Yorum Yap