1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty Mobile’e Büyük Güncelleme

Call of Duty Mobile’e Büyük Güncelleme

Dünyanın en bilindik savaş oyunlarından biri olan Call of Duty'nin Mobil versiyonu, büyük bir güncelleme paketiyle oyuncusunun karşısına çıkıyor.


Dünyanın en bilindik savaş oyunlarından biri olan Call of Duty’nin Mobil versiyonu, büyük bir güncelleme paketiyle oyuncusunun karşısına çıkıyor. Önümüzdeki ay başlayacak olan yeni sezon için yapılan güncelleme paketi şu ana kadar olan paketlerin en büyüğü. Gelecek ay başlayacak yeni sezon için yayınlanan güncelleme içinde, yeni oyun modları, yeni haritalar ve yeni silahların yanı sıra birde Battle Royale modu geliyor

Call Of Duty Mobile İçin Yenilikler Geldi

2019’un Ekim ayında ücretsiz olarak oynanabilen oyun sadece iOS ve Android cihazlara gelmişti. Kısa bir süre içinde kendini kanıtlayan ve milyonlarca oyuncunun kendi bünyesine geçmesini başaran Call of Duty: Mobile bu kısa sürede en popüler battle royale oyunlarının başında geldi.

Ekim ayından bu yana sürekli güncelleme alan oyun yapımcıları olan Tencent ve Activision oyuna gerekli önemi veriyor. Şu an 4. sezonunda olan Call of Duty: Mobile önümüzdeki ay 5.sezonuna geçiş yapıyor. Yapımcılarsa oyuna Devasa bir güncelleme getirerek yeni sezonda büyük yeniliğe imza attı.

Yorum Yap