1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. DOOM Eternal Erişime Açıldı

DOOM Eternal Erişime Açıldı

Milyonlarca insan tarafından beklenen Bethesda adlı oyun yapımcısının oyunu DOOM Eternal bütün platformlar için erişime açıldı.


Bethesda’nın oyuncular tarafından uzun süredir tanıtılması beklenen oyunu DOOM Eternal büyün platformlar için erişime açıldı. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia’da oynanabilir duruma gelen oyunu oynamak için kullanıcıların yüklü bir miktar ödeme yapmaya ve kaliteli bir bilgisayar veya konsola ihtiyacı var.

DOOM Eternal Konsol Fiyatı 470 Türk Lirası

Dünyanın en popüler oyun yayımcılarından birisi olan Bethesda’nın milyonlarca oyuncu tarafından beklenen oyunu DOOM Eternal bütün platformlar için erişime açıldı. Bethesta oyununu PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia’da oynanabilir duruma getirdi. Serinin önceki oyunlarında gibi DOOM Eternal’de de doğaüstü varlıklara karşı savaşarak doğaüstü varlıkları öldürmeye çalışıyor.

Minimum 8 GB RAM ve 1050 Ti seviyesinde bir ekran kartına ihtiyaç duyan oyunun Google Stadia’da da yayınlanması DOOM Eternal bekleyen fakat sistemleri yetersiz olan kişileri memnun etti. DOOM Eternal’i Türkiye’den satın alarak oynamak isteyenler ise karşılarına çıkan fiyat karşısında şoka uğradı. Oyun Steam üzerinde 199 Türk lirası fiyat etiketine sahip. PlayStation 4’ü ile DOOM Eternal oynamak isteyen kişilerin ise 469 Türk lirası ödeme yapması gerekiyor. Xbox One sahipleri ise DOOM Eternal oynamak için 470 Türk lirası ödemek zorunda.

Yorum Yap