1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Han’ın Yeni Filmde Neden Olduğu Ortaya Çıktı

Han’ın Yeni Filmde Neden Olduğu Ortaya Çıktı

Dünya'da ve Türkiye'de çok fazla sevilen Hızlı ve Öfkeli film serisinin önceki filmlerinde ölen Han'ın neden seriye geri döndüğü açıklandı.

han hızlı ve öfkeli

Geçtiğimiz günlerde Fast And Furious 9 ( Hızlı ve Öfkeli) filminin fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda serinin daha önceki filminde ölmüş Han karakterinin gözükmesi bekleyenler arasında çeşitli teori ve anlaşmazlıklara sebep oldu. Han, serinin 3. filminde arabasıyla taklalar atmış ve sonrasında kendisi içindeyken arabasının patladığını görmüştük.

Yanlış Anlaşılmaları Düzelmek İçin Geri Geldi

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin yönetmeni Justin Lin bu konu ile ilgili açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Han’ın geri dönüş amacının serinin daha önceki filmlerinde yaşanan yanlış anlaşılmaları gidermek olduğunu belirtti. Han’ın ölümüne sebep olan karakterin serinin bir önceki filminde Dom ile yakın bir şekilde görüntülenmesi hayranların tepkisini çekmişti.

Dünya’da çok sayıda hayranı olan serinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 9’un yönetmeni Justin Lin genel olarak Han’ın geri dönüş sebebinin bu tarz anlaşmazsızlıkları gidermek olduğunu belirtti. Han’ın ekibe geri döndüğü film ilk olarak Belçika’da 8 Nisan 2020’de vizyona girecek. Serinin son filmi Türkiye’de ise 22 Mayıs 2020’de izleyicileri ile buluşacak.

 

Yorum Yap