1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Huami Amazfit Band 5’in Özellikleri Ortaya Çıktı

Huami Amazfit Band 5’in Özellikleri Ortaya Çıktı

amazfit band 5

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin giyilebilir teknoloji ürünleri üreten alt markası Huami, 3 Temmuz’da FCC’ye yeni bir cihaz kaydettirdi. Federal İletişim Komisyonunun veri tabanında yer alan bilgilere göre şirketin yeni akıllı bilekliğinin ismi Huami Amazfit Band 5 olacak. Mi Band 5’e oldukça fazla benzeyen bilekliğin bazı özellikleri ortaya çıktı.

Huami Amazfit Band 5 Özellikleri

Birkaç ay önce A1931 kod adı ile ilk görüntüleri yayınlanan ve Amazfit uygulamasına tespit edilen cihaz, FCC tarafından onayladı. FCC, akıllı bilekliğin bazı özellikleri ve paket tasarımını paylaştı. Böylelikle A1931 kod isimli ürünün Amazfit Band 5 olduğu kesinleşmiş oldu. Pakette görülen AMOLED Display yazsının yanında bulunan logo Xiaomi’nin Mi Band 5’ine fazlası ile benziyor.

5 ATM suya dayanıklılığa ve akıllı sensörlere sahip akıllı bileklikte kalp hızı sensörü ve spor modları da bulunuyor. Connected GPS özelliğine sahip olduğu gözüken akıllı bilekliğin bu özelliği tam olarak bilinmiyor fakat GPS’yi akıllı telefon ile senkronize etmek anlamına geldiği düşünülüyor. 125 mAh bataryaya sahip olacak akıllı bileklik muhtemelen oldukça uzun bir kullanım süresine sahip olacak.

Yorum Yap