1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Huawei Enjoy 20 Plus’ın Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei Enjoy 20 Plus’ın Özellikleri Ortaya Çıktı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Huawei'nin yakın zamanda duyurması planlanan ucuz 5G destekli akıllı telefonu Huawei Enjoy 20 Plus'ın özellikleri ortaya çıktı.

huawei enjoy 20 plus

Çinli teknoloji devi Huawei, son bir senedir geçtiği problemli sürece rağmen yeni telefon modelleri ve teknoloji ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Huawei geçtiğimiz haftalarda fiyatı ile sevindiren Huawei Enjoy 10e’yi tanıtmıştı. Şirket bu sefer ucuz 5G destekli Huawei Enjoy 20 Plus’ı tanıtmayı planlıyor. Huawei Enjoy 20 Plus’ın özellikleri daha tanıtılmadan ortaya çıktı.

Huawei Enjoy 20 Plus Özellikleri

Çin’in sosyal medya sitesi Weibo’da Huawei’nin yeni Enjoy 20 Plus modelinin özellikleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan özelliklere göre Huawei Enjoy 20 Plus oldukça ucuz bir fiyata sahip olacak olmasına rağmen 5G desteğine sahip olacak. Huawei Enjoy 20 Plus’ın gücünü Mediatek Dimensity 800 işlemcisi ve sahip olacağı 6 GB ile 8 GB seçeneklerinden alacak. Depolama alanı olarak 128 GB büyüklüğünde bir alana sahip olacak olan Enjoy 20 Plus, 4200 mAh batarya büyüklüğü ve 22.5 W hızlı şarj desteğini kullanıcılara sunacak.

Ekran büyüklüğü bilinmeyen Huawei Enjoy 20 Plus, FHD+ görüntü kalitesine ve 60 Hz yenileme hızına sahip olacak. Telefonun arkasında 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik sensöründen oluşan 3 kameralı bir kurulum bulunacak. Huawei Enjoy 20 Plus’ın ön tarafında ise 16 MP çözünürlüğünde ekran altı pop-up kamera bulunacak. Telefon modelinin satış fiyatı ise 270 dolar civarında olacak.

Yorum Yap