1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Huawei Watch GT 2e’yi Duyurdu

Huawei Watch GT 2e’yi Duyurdu

Çinli teknoloji devi Huawei düzenlediği tanıtım etkinliği ile birlikte Huawei P40 telefon serisi ile birlikte yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2e'yi de tanıttı.


Çinli teknoloji devi Huawei, düzenlediği tanıtım etkinliği ile beraber Huawei P40, Huawei P40 Pro, Huawei P40 Pro Plus ve Huawei Watch GT 2e’yi duyurdu. Huawei Watch GT 2’nin gelişmiş versiyonu olarak tanıtılan akıllı saat modelinin piyasaya çıkış tarihi belirtilmedi.

Huawei Watch GT 2e’nin Fiyatı 199 Euro

Huawei’nin yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2e’nin tasarım olarak bir önceki modeli olan Watch GT 2’nin tasarımından çok uzaklaşılmadığı ve bir miktar daha sportif tasarıma büründüğü görülebiliyor. 1,39 inç AMOLED 454 x 454 çözünürlüğü kullanıcılara sunan ekrana sahip olan Huawei Watch GT 2e kullanıcılarına 455 mAh batarya uzun süreli kullanım vadediyor.

Huawei’nin yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2e, toplamda 16 MB RAM ve 4 GB depolama alanına sahip. 16 MB RAM’in bu tarz akıllı saatler için fazlasıyla yeterli olduğu çünkü kullandıkları işletim sisteminin fazla RAM gerektirmediği biliniyor. Akıllı saati diğer akıllı saatlerden ayıran özelliklerin ise arama yapıp arama cevaplayabilmek ve akıllı saati hoparlör olarak kullanabilmek olduğu belirtildi. Fiyatı 199 euro olan akıllı saatin piyasaya çıkış tarihi ile ilgili bilgi verilmedi.

Yorum Yap