1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. iOs 13.2 Güncellemesi İle Gelenler

iOs 13.2 Güncellemesi İle Gelenler

iOs 13 güncellemesinin yayınlanmasının ardından Apple peş peşe güncellemeler yayınlamaya başladı. iOs 13.2 hata düzeltmelerinin çokluğu ile dikkat çeksede, siri gizlilik ayarları ve yeni emojiler gibi bir takım güncellemeler de içeriyor.

teknohabir-ios-13

Apple iOs 13’ü piyasaya sürdükten sonra çeşitli hatalar nedeni ile kısa sürede iOs 13.1’i kullanıcılar ile paylaştı. Fakat bazı hataların net bir şekilde çözüme kavuşturulamaması sonucu yeni güncelleme için kollarını sıvayan Apple iOs 13.2 genel sürümünü kullanıcılar ile paylaştı. iOs 13 ile gelen özellikler ise şöyle;

Deep Fusion haricinde Apple pek çok karşımıza çıkan Yeni Emojilerini iOs 13.2 güncellemesi ile kullanıcılar ile buluşturdu. Emojiler ile birlikte ayriyeten iOs 13.2 Siri ses kayıtlarının paylaşılması ile ilgili yeni gizlilik ayarlarını kullanıcılara sunuyor. iOs 13.2 bunlar haricinde hata düzeltmeleri ve kullanıcıların beklediği bir kaç ufak değişikliğide içinde içeriyor.

iOs 13.2 güncellemesinin boyutu .iOs 13 yükleyen kullanıcılar için 527 Mb. Eğer iOs 13 yüklemediyseniz boyutların çok daha fazla olacağını söyleyebiliriz. iOs 13.2 güncellemesini iOs 13 güncellemesi alan bütün modeller alabilecek. iPhone 6S ve üzeri bütün telefonlar iOs 13.2 güncellemesi ile telefonunu en güncel ve hatasız hale getirebilir.

Yorum Yap