1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. LG Velvet’in Canlı Videosu Ortaya Çıktı

LG Velvet’in Canlı Videosu Ortaya Çıktı

LG'nin yarın tanıtmayı planladığı LG Velvet'in detaylı bir şekilde görülebildiği bir video Youtube üzerinde ortaya çıktı. Videoda telefon modelinin özellikleri ve tasarımı detaylı bir şekilde görülebiliyor.

lg velvet

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin akıllı telefon piyasasına dönmek için büyük beklentilere sahip olduğu yeni telefon modeli LG Velvet 7 Mayıs’ta tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde bütün özellikleri ortaya çıkan LG Velvet’in şimdi de canlı kanlı bir videosu ortaya çıktı.

LG Velvet’in Videosu Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan videoda telefon modeli bir mağazanın içerisinde net bir şekilde videoya alınıyor. Telefonun özelliklerinin yer aldığı kağıt ile birlikte videoyu çeken kişi telefonun bütün ayrıntılarını gösteriyor. Telefon modelinin kaliteli malzemesinin göründüğü videolarda kullanıcı ayrıca telefonun Stylus Pen ile olan uyumunu da gösteriyor. Videoda ayrıca LG Velvet’in renk seçenekleri de gösteriliyor. Videoyu izlemek için bağlantıdan tıklayabilirsiniz.

LG Velvet Özellikleri

Yarın tanıtılacak olan LG Velvet’in özelliklerine baktığımızda ise telefon gücünü Snapdragon 765G’den ve 6 GB RAM’den alacak. Telefon ayrıca depolama alanı olarak 128 GB’a sahipken 6,8 inç bir ekranı da bünyesinde bulunduracak. Telefonun ön tarafında 16 MP, arka tarafında ise 48 MP, 8 MP ve 5 MP olmak üzere üç kamera bulunacak. Telefon iddialara göre 730 dolar fiyatı ile satışa çıkacak.

  • İşlemci: Qualcomm  Snapdragon 765G, 5G bağlantısı
  • Ekran: 6.8 inç Sinematik FullVision OLED, 20.5: 9 FHD + (2.460 x 1.080 / 395ppi)
  • Bellek: 6GB RAM
  • Depolama alanı: 128GB
  • Arka Kamera: 48MP, / 8MP/ 5MP
  • Ön Kamera: 16MP
  • Batarya: 4.300mAh

Yorum Yap