1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. MMO oyunu Population Zero Steam’e Geliyor

MMO oyunu Population Zero Steam’e Geliyor

MMO oyunu Population Zero 5 Mayıs'ta Geliyor

ss_687cdbe2da82727ac1a45def4fe1c4700d735b26.600x338

Beta testleri geçen yıl başlamış olan sci-fi MMO oyunu Population Zero, önümüzdeki aylarda kullanıcılarla buluşacak. Enplex Games oyunun 5 Mayıs tarihinde erken erişime açılacağını duyurdu.

Population Zero Mayıs’ta geliyor

Population Zero hikaye odaklı bir MMO oyunu olarak piyasaya çıkıyor. Yüz kadar oyuncunun tehlikeli bir dünyada hayatta kalma macerasını yaşatacak oyun her hafta düzenli olarak sıfırlanacak. 7 gün boyunca hayatta kalmak için çabalayacak oyuncular her bir döngüde geçmiş anıların kilidini açacak ve ilerleyişlerine göre çeşitli ödüller ile ödüllendirilecektir. Her yeni döngüde oyunculara yeni bölgeler, mekanikler ve çeşitli eşyalar eklenecek.

ücretsiz oynama modeli olarak düşünülüp geliştirilmeye başlanan oyun, geliştirme ekibinin ve topluluğun aldığı ortak kararlar doğrultusunda satın alıp ve oyna modeline geçmiş durumda. Enplex Games aldığı bu kararının temel sebebi ise oyunun satıl al ve kazan modeline dönüşme ihtimaline dair oluşan şüpheleri ortadan kaldırma isteği.. Population Zero Steam’de satışa çıkacağı fiyat ise 30 dolar olarak belirlenmiş durumda. Oyunu erken erişimde satın alan tüm oyuncular, Pioneer Founder Pack’in tüm içeriğine sahip olacak.

 

Yorum Yap