1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Moto G Fast’in Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı

Moto G Fast’in Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı

moto g fast

Akıllı telefon sektörünün eski devlerinden Motorola, son zamanlarda tekrar eski günlerine ulaşmak için yeni telefonlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Sızdırılan yeni video Motorola’nın Moto G serisinin yeni bir üyesini ortaya çıkardı. Motorola Moto G Fast ismine sahip olan telefonun neredeyse bütün özellikleri videoda görülebiliyor.

Moto G Fast Özellikleri

Motorola’nın yeni telefonunun sızdırılan videosundan görüldüğü kadarı ile Moto G Fast, Moto G8’e fazlası ile benzeyecek. Kalın çerçevelere sahip olan telefon, ekranında ön kamera için bir deliğe sahip. Telefonun arkasında ise 3 kameralı bir kurulum ve bir adet parmak izi okuyucu yer alıyor.

Video’da telefonun gücünü sahip olduğu Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisinden aldığı görülüyor. Moto G Fast ayrıca 3 GB ve 4 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. 4000 mAh batarya kapasitesine sahip olan telefonun 10 W hızlı şarj desteği olduğu biliniyor. Motorola ayrıca telefonun 2 gün şarj dayanıklılığına sahip olduğunu iddia ediyor. Kamera özellikleri henüz bilinmeyen telefon ile ilgili önümüzdeki günlerde yeni bilgiler çıkması muhtemel.

Motorola Moto G Fast tanıtım videosu

Yorum Yap