1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Netflix’in Da 5 Bloods Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in Da 5 Bloods Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in haziran ayında yayınlanacak yeni filmi Da 5 Bloods'ın ilk fragmanı yayınlandı. Fragman, hem eğlenceli hem de savaşın iç yüzünü gösteren bir yapım olduğunu ortaya koyuyor.

da 5 bloods

Dünya üzerinde en çok abonesi bulunan dizi ve film platformu Netflix, aboneleri için çok sayıda orijinal içerik üretmeye devam ediyor. Netflix’in bir süredir üzerinde çalıştığı yeni filmi Da 5 Bloods’tan ilk fragman yayınlandı.

Da 5 Bloods’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Da 5 Bloods, Netflix’in orijinal savaş filmlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Aboneler, bu film boyunca Vietnam Savaşı’na farklı bakış açılarından göz atma şansı yakalayacaklar. Aldığı ödüller ile sektörde saygı duyulan isimlerden birisi olan Spike Lee tarafından yönetilen film, milyonlarca Netflix abonesine ilginç bir savaş hikayesini anlatacak.

Delroy Lindo, Isiah Whitlock Jr., Norm Lewis, Clarke Peters, Jonathan Majors, Jean Reno,  Paul Walter Hauser ve Chadwick Boseman gibi oyuncuların yer aldığı Da 5 Bloods, Vietnam Savaşı’ndan gazi olarak dönen bir arkadaş grubunun hikayesini konu alıyor. Gaziler, kayıplara karışan komutanlarının kalıntılarını bulmak için yeniden ormanın derinliklerine dönüyorlar. Grup, bu sırada aynı zamanda gömülü altın külçeleri de arayacaklar. Fragmanı yayınlanan Da 5 Bloods filmi 12 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak.

Yorum Yap