1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 7 ve 7 Pro’ya Yeni Özellikler Geliyor

OnePlus 7 ve 7 Pro’ya Yeni Özellikler Geliyor

OxygenOS Open Beta 10 ile birlikte OnePlus 7 ve 7 Pro kullanıcıları yeni özellikler ve güvenlik güncelleştirmelerine sahip olacak.


OnePlus’ın geçtiğimiz senenin amiral gemisi telefonları olan OnePlus 7 ve 7 Pro’ya kullandıkları Android işletim sistemi tabanlı OxygenOS’a OxygenOS Open Beta 10 sürümü geliyor. Bu sürüm ile beraber OnePlus’ın telefon modelleri OnePlus 7 ve 7 Pro’ya yeni özellikler gelecek.

OxygenOS Open Beta 10 Sürümü Çıkıyor

Henüz resmi olarak bir açıklamaya gelmeyen güncellemenin detayları Reddit’te bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Önümüzdeki günlerde güncelleme yayınlanmadan önce ufak bir sunum ile özelliklerin tanıtılması bekleniliyor. OxygenOS Çinli teknoloji şirketi OnePlus’ın Android tabanlı bir başlatıcı işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Oxygen OS Çin dışı cihazlar için kullanırken, Çin’de bulunan OnePlus cihazlar için ise HydrogenOS geliştirilmiş durumda.

OxygenOS Open Beta 10 güncellemesi ile birlikte OnePlus telefonların RAM yönetimi daha optimizasyonlar ve daha gelişmiş ayarlar sayfası yer alacak. Bu geliştirmelerin yanı sıra ayrıca Şubat 2020 güvenlik yaması, Ambient Display’de tek ve çift dokunuşlar için iyileştirmeler bulunuyor. Gelen güncelleme ile birlikte OnePlus 7 ve 7 Pro kullanıcıları daha gelişmiş kişi ayrıntılarına ve Galeri uygulamasında videoların önceden yüklenmesi ile ilgili sorunun çözümüne sahip olacak. Güncellemenin boyutu ise 350 MB boyutunda.

Yorum Yap