1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. OnePlus Nord Özellikleri ve Görüntüleri

OnePlus Nord Özellikleri ve Görüntüleri

oneplus nord

OnePlus’ın iPhone SE’ye rakip olmayı amaçladığı yeni telefon modeli OnePlus Nord’un gün yüzüne çıkmasına az bir süre kaldı. Bu sürede telefon ile ilgili birçok bilgi ve görüntüleri de ortaya çıktı.

OnePlus Nord Özellikleri

OnePlus Nord’un ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda telefonun 6.55 inç AMOLED bir ekran kullandığını görüyoruz. FHD+ görüntü kalitesi sunan bu ekran 90 Hz yenileme hızına sahip. Ekranın sol üst köşesinde ise iki kameralı bir kurulum yer alıyor. Telefonun ön kameraları sırası ile 32 MP ve 8 MP. Telefonun arkasında ise 64 MP ana kameralı üç kameralı bir kurulum bulunuyor. Bu kurulumun diğer üyeleri ise 16 MP ultra geniş açılı ve 2 MP makro kamera olacak.

Telefonun donanım kısmına baktığımızda ise karşımıza Snapdragon 765G işlemci çıkıyor. Telefon ayrıca 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanını kullanıcılarına sunacak. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen telefon 4300 mAh büyüklüğünde 30 W hızlı şarj destekli bir bataryaya sahip olacak. OnePlus Nord’un satış fiyatının ise 290 euro civarında olması bekleniyor.

Yorum Yap