1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Path of Exile: Harvest Tanıtıldı

Path of Exile: Harvest Tanıtıldı

harvest

Ücretsiz bir şekilde oynanabilen devasa bir rol yapma oyunu olan Path of Exile’a önümüzdeki günlerde yeni bir genişleme paketi gelecek. Path of Exile: Harvest ismi verilen paket oyunun yapımcısı tarafından resmi olarak tanıtıldı.

Path of Exile: Harvest ile Gelenler

Path of Exile, her üç dört ayda bir yeni bir temaya kavuşuyor. 2 hafta sonra oyuna Harvest yani hasat adlı tema eklenecek. Harvest teması ile birlikte oyuncular buldukları tohumları ekerek canavar çağıracak ve ortaya çıkardıkları büyülü hayvanları avlayarak değerli eşyalar elde etmeye çalışacak ve onların Life Force’unu alacak.

Peki kullanıcılar Life Force toplayarak ne yapacak? Bunun cevabı ise PoE oyununda bulunuyor. Oyunda bulunan zanaat sisteminde kullanmaya yaracak bu Life Force ile çeşitli büyülü eşyalar üretilebilecek. Tohumlar ayrıca farklı nadirlikte de olabilecek. Oyuna en çok Life Force kazanılabilecek Ersi, Janaar ve Namharim canavarları da eklenecek.

Oyunda yeni genişleme paketi ile birlikte çift elli silahlara yeni özellikler ve güzel görsel efektler gelecek ayrıca ‘Pasif Yetenek Ağacı’ da değiştirilecek. Pasif Yetenek Ağacı’na; yeni seçenekler, bir yeni pasif yetenek ve bir anahtar yetenek eklenecek. Ayrıca 12 özel eşya oyunaeklenecek. Eski eşyalardan da 50 tanesi değiştirilecek ve yeni pakette daha uyumlu hâle getirilecek. Path of Exile: Harvest, 19 Haziran’da PC’ye ve 24 Haziran’da ise konsollara gelecek.

 

Yorum Yap