1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Photoshop Camera, iOS ve Android İçin Yayınlandı

Photoshop Camera, iOS ve Android İçin Yayınlandı

photoshop camera

Fotoğraf düzenleme denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Adobe, yapay zeka destekli yeni kamera uygulaması Photoshop Camera’yı iOS ve Android kullanıcılarının kullanımına sundu. Uygulamayı diğer kamera uygulamalarından ayıran şeylerin başında Adobe’nin yapay zeka platformu Sensei’yi kullanması geliyor.

Adobe Photoshop Camera Özellikleri

Adobe Photoshop Camera, sahip olduğu özellikler ile kullanıcıları için üst seviye bir deneyim vadediyor. Uygulamanın fotoğraf çekimi sırasında çekilen fotoğrafın temasının ne olduğunu Adobe’nin yapay zeka platformu Sensei’yi kullanarak algılaması üst seviye deneyimi kullanıcılara sağlıyor. Photoshop Camera bununla beraber çekilen fotoğrafın temasına uyacak efektleri seçerek kullanıcıya gösteriyor. Kullanıcılarda bu özellik sayesinde onlarca efekt arasından istediklerini kolaylıkla bulabiliyor.

Adobe Photoshop Camera, toplamda 80’den fazla efekte sahip. Bu efektlerin yanı sıra yapay zekanın sunduğu özellikler ile birlikte kullanıcılar ışık parlaklığı, gölge ayarları gibi ayarları otomatik bir şekilde yapabiliyor. Adobe’nin yapay zekası Sensei, fotoğrafın çekimi sırasında kullanıcılara tam desteğini sunuyor. App Store için bu bağlantıyı, Play Store için ise bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum Yap