1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Project CARS 3 Duyuruldu

Project CARS 3 Duyuruldu

project cars 3

Bilgisayar ve konsollarda oynanması oldukça zevkli oyun türü olan yarış simülasyonlarına bir yenisi daha ekleniyor. Bandai Namco’nun yayınladığı ve Slightly Mad Studios’un geliştirdiği Project CARS serisinin yeni oyunu Project CARS 3 duyuruldu. Serinin son oyunu konsollar yenilenmeden önce önümüzdeki aylar içerisinde yayınlanacka.

Project CARS 3 Duyuruldu

Bir önceki oyunu 2017’de paylaşılan Project CARS serisinin yeni oyunu Project CARS 3, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Çıkış tarihi net bir şekilde yayınlanmayan oyunun yaz ayları içerisinde konsolların yeni modelleri çıkmadan olması bekleniyor. Oyun çıktıktan sonra oyuncular dünyanın dört bir yanında istedikleri şehirde yarışabilecek.

Bandai Namco, yaptığı paylaşımda “Nihai sürüş yolculuğunuz için hazırlanın, elit firmaların yol ve yarış arabalarını alın, geliştirin ve kişiselleştirin. Yarışçı kahraman kişiliğinizi özelleştirin. Ve hafta sonu savaşçısından yarış efsaneliğine yükselene kadar, dünyanın nefes kesici noktalarında yarışın”  dedi. Project CARS 3’te hem şehir içi hem yarış pistlerinde yarışabileceksiniz. Tanıtım videosunda pek çok farklı otomobil olduğu ve Fransa’da Le Mans’da ve İtalyan caddelerinde yarışabileceğimiz görülüyor. Oyunda ayrıca ABD, Tokyo gibi farklı bölgelerde de yarışabileceğiz.

Project CARS 3 Tanıtım Videosu

Yorum Yap