1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme C11’e ait Detaylar Ortaya Çıktı

Realme C11’e ait Detaylar Ortaya Çıktı

realme c11

Geçtiğimiz dönemde telefon için alınan birkaç sertifika ile birlikte görülen Realme C11 ile ilgili yeni detaylar ortaya çkmaya başladı. Sertifika sitelerine Realme RMX2185 ismi ile görülmeye başlayan telefonun sonrasında Realme C11 olduğu öğrenilmişti. Realme Malezya ofisi, telefona ait teknik detayları ve tanıtım posterini paylaştı.

Realme C11 Özellikleri

Realme C11, kare şeklinde bir kamera kurulumuna sahip olacak. Telefonun ön kısmında ise damla çentik yer alacak. Telefonun ekran boyutunun 6.5 inç olduğu paylaşılan tanıtım posterinde belirtiliyor. Arka kaplaması plastik malzeme ile yapılan telefonun Siyah ve İlkbahar Yeşili olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. RAM ve depolama alanı özellikleri ile kamera özellikleri henüz belli olmayan Realme C11, işlemci olarak ise MediaTek Helio G35 kullanacak.

MediaTek Helio G35 kullanan ilk telefon olacak olan Realme C11, 5000 mAh batarya ve 10 W şarj desteğini bünyesinde barındıracak. Android 10 tabanlı Realme UI işletim sistemi kullanacak olan telefon hakkında şimdilik daha fazla bilgi bilinmese de Realme’nin telefonu kısa süre içerisinde tanıtması bekleniyor.

Yorum Yap