1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi 10X’in Yeni Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Redmi 10X’in Yeni Tanıtım Videosu Paylaşıldı

redmi 10x

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı yeni akıllı telefonu Redmi 10X, MediaTek Dimensity 820 yonga seti kullanan ilk telefon olacak. MediaTek’in kısa süre önce çıkardığı bu işlemcinin vaadi ise uygun fiyatlı 5G destekli telefonların önünü açmak olarak belirtilmişti.

Redmi 10X’in Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Xiaomi’nin alt markası Redmi, yeni telefonunun bütün özelliklerinin 26 Mayıs’ta açıklanacağını belirtti. Redmi 10X, uygun fiyata satın alınabilecek bir AMOLED ekrana da sahip olacak. Ekranda ‘Always On Display’ özelliği de bulunacak ve paylaşılan tanıtım videosunda görüldüğü kadarı ile ekran özellikleri ile kullanıcılarını memnun edecek.

Yayınlanan tanıtım videosunda Redmi 10X’in kapsamlı özelleştirme seçenekleri görülüyor. Ayrıca telefonun MIUI 12 ile gelen Süper Duvar Kağıtları’nı kullanabileceği de bildirildi. MediaTek Dimensity 820 işlemci, telefona amiral gemisi performansına yakın bir performans sağlayacak. İşlemci çift SIM kart için de 5G desteğini sunan ilk işlemci olarak dikkat çekiyor. Bu videonun ardından gözler 26 Mayıs’da telefonun düzenlenecek tanıtımına çevrildi.

Yorum Yap