1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy A01 Core’un Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A01 Core’un Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

galaxy core a01

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir bütçe dostu akıllı telefon tanıtacak. Galaxy A01 Core isimli bu yeni model, Bluetooth SIG sertifikasında Bluetooth 5.0 desteğiyle görülmesinden sonra şimdi de temel özellikleri ve tasarımının görüldüğü görseli ile Google Play Console’da ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A01 Core Özellikleri

Google Play Console’da listelenen telefonun altta ve üstte kalın çerçevelere sahip olduğu ve özelliklerinden giriş segment olduğu görülüyor. Telefon oldukça uzun ekranı ile günümüz trendlerini yakalıyor. Galaxy A01 Core, telefonlarda çok nadir görülmeye başlanan Mediatek’in MT6739WW yongasından güç alacak.

Giriş segment telefon, eski bir yonga setinin yanı sıra sadece 720p çözünürlüklü (720×1480 piksel) ekrana ve sadece 1 GB RAM’e sahip olacak. Galaxy A01 Core ayrıca Wi-Fi Alliance web sitesinde de SM-A013F ve SM-A013F_DS (çift SIM desteği) model numaraları ile görüldü. Bu, Samsung’un telefonu birden fazla pazarda tanıtmayı planladığı ortaya koyuyor. Galaxy A01 Core, Wi-Fi 802.11 b/g/n desteğine sahip olacak. Sertifika, Android 10 işletim sistemini bir kez daha doğruladı.

Yorum Yap