1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy A21’in Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A21’in Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un bir süredir üzerinde çalıştığı giriş segment telefon modeli Galaxy A21'in bazı özellikleri ortaya çıktı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un üzerinde çalıştığı giriş seviye telefonu Samsung Galaxy A21’in bazı özellikleri internette ortaya çıktı. Telefonun kullanacağı işlemci ve RAM’i Geekbench üzerinde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A21 3GB RAM’e Sahip

Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı giriş segment akıllı telefon modeli Galaxy A21’e ait bazı özellikler Geekbench’te ortaya çıktı. Telefon modelinin sahip olduğu RAM miktarı 3 GB olarak görülürken 2.30GHz ARM MT6765V / CA işlemciye sahip olduğu görülüyor. İşlemcinin Helio P35 olduğu düşünülürken işlemci tek çekirdekli testte 781, çok çekirdekli testte ise 4102 puan almış olarak görülüyor.

Geekbench’te ortaya çıkan diğer bilgilere göre ise Samsung Galaxy A21, Android 10 işlemci sistemine sahip olacak. Telefon modeli Samsung’un kendi arayüzü olan One UI’a sahip olacak. Samsung Galaxy A21’in 4000 mAh bataryaya sahip olduğu düşünülürken telefon modelinin hızlı şarj desteği konusunda bir bilgi bulunmuyor. Samsung’un yeni giriş segment telefonu 4 kameralı kuruluma sahip iken telefon modelinin kamera detayları hakkında şu anlık bir bilgi bulunmuyor. Telefon modeli Type-C girişin yanında 3.5 mm kulaklık girişine de sahip.

Yorum Yap