1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy M31s ve M51’in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M31s ve M51’in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

samsung galaxy

Geçtiğimiz günlerde askeri dayanıklılığa sahip Galaxy S20 Tactical Edition’ı duyuran Samsung’un yakın zamanda piyasaya süreceği iki yeni telefonu ile ilgili bazı özellikler ortaya çıktı. Samsung’un üzerinde çalışmalara devam ettiği Galaxy M31s ve Galaxy M51 modelleri kısa bir zaman içerisinde Hindistan’da satışa sunulacak. Ortaya çıkan bilgilere göre iki telefon modeli de arkasında 64 MP çözünürlüğe sahip ana kamera bulunduracak.

Samsung Galaxy M31s ve Galaxy M51’in Özellikleri

Samsung Galaxy M51’in önümüzdeki haziran ayının sonunda satışa çıkması bekleniyordu fakat bütün dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını sebebi ile durma noktasına gelen üretimler sebebi ile satışa çıkma süresinde değişiklik görülebilir. Samsung’un yeni telefon modeli Galaxy M51, parmaz izi sensörü ekrana gömülü bir şekilde gelecek.

Samsung’un üzerinde çalıştığı diğer telefon olan Galaxy M31s’nin özelliklerine baktığımızda ise Galaxy M51 gibi 64 MP ana kamera ve ekrana gömülü parmak izi sensörü yer alıyor. Haziranın ilk haftasında satışa sunulması planlanan Galaxy M31s’nin 128 GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Samsung Galaxy M51 ve Galaxy M31’in model isimleri ise sırasıyla SM-M515F ve SM-M317F olacak.

Yorum Yap