1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Note 20 ile İlgili İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 ile İlgili İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un Ağustos ayında tanıtmayı planladığı amiral gemisi telefon modeli Galaxy Note 20'ye ait ilk sızıntılar ortaya çıktı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Ağustos ayının başında tanıtılması planlanan amiral gemisi telefon modeli Samsung Galaxy Note 20 serisi ile ilgili ilk bilgiler internette ortaya çıktı. İnternette ortaya çıkan ilk bilgiler ise ise telefon modelinin tasarımı ile ilgili.

Samsung Galaxy Note 20’nin Arka Tasarımı Ortaya Çıktı

Roland Quandt adlı Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşım ile Samsung Galaxy Note 20’ye ait bir kılıfın olduğu iddia edilen fotoğrafları paylaştı. Paylaşılan fotoğraflara göre Samsung’un yeni amiral gemisi telefon modeli Galaxy Note 20, arkasında sağ tarafta büyük bir kamera alanına sahip olacak. Telefon modelinin arka tarafına ait tasarımın çıkan kılıf fotoğraflarına göre Samsung’un çıkarmış olduğu en donanımlı telefon modeli Galaxy S20 Ultra‘ya benziyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy Note serisi amiral telefon modeli Galaxy Note 20’yi 2020’nin Ağustos ayında tanıtmayı planlıyor. Telefon modelinin ortaya çıkan kılıf fotoğraflarına göre fiziksel bütün düğmeleri de kamera kurulumunun bulunduğu taraf olan sağ tarafta bulunacak.

Yorum Yap