1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın Çok Sayıda Özelliği Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın Çok Sayıda Özelliği Ortaya Çıktı

galaxy note 20 ultra

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un amiral gemisi telefon serilerinden birisi olan Note serisinin bu sene Note 20 versiyonu çıkacak. Samsung’un yakın zamanda tanıtacağı Galaxy Note 20 serisinin en üst özelliklere sahip üyesi olacak olan Galaxy Note 20 Ultra’nın özellikleri Weibo’da bir kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra özellikleri

Weibo’da yapılan paylaşıma göre Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 6,9 inç QHD+ bir ekrana sahip olacak. 120 Hz yenileme hızına sahip olacak olan ekran kıvrımlı bir ekrana sahip olacak. Bu özelliğin Note serisi kullanıcıları tarafından S Pen kullanımını zorlaştırdığı için sevilmediği biliniyor. Telefonun ön kısmında 40 MP çözünürlükte bir kamera yer alıyor. Arka tarafında ise 108 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı, 13 MP’lik telefoto ve lazer otomatik odak yer alacak.

Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisine sahip olacak olan Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 16 GB RAM ile tüketicilerine hizmet edecek. 256 GB depolama alanına sahip olacak olan model 45 W hızlı şarj ile birlikte 4500 mAh bataryaya sahip olacak. 5G desteği ve ultrasonik parmak okuyucuya sahip olan telefon teknoloji devi tarafından önümüzdeki günlerde tanıtılacak.

Yorum Yap