1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. SEAT Araba Kampanyaları, SEAT Model Araç İncelemeleri

SEAT Araba Kampanyaları, SEAT Model Araç İncelemeleri

Yakıt Tasarrufu

Araç satın almak isteyen birçok kişi indirimli araba fiyatlarını inceleme yoluna gittiler. Pandemi sürecinde araba fiyatlarında değişiklikler yaşandı.  Otomobil üreticileri, araç fiyatlarındaki dalgalanmalar nedeniyle piyasayı canlı tutmak için sıfır model araç kampanyaları uyguluyorlar.

Araçlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Özellikle metropol şehirlerde araç kullanım oranlarının yüksek olduğunu görmekteyiz. Ancak bu günlerde sürekli değişen fiyatlar nedeniyle çoğu araç tutkunu indirimli ya da ikinci el otomobillere bakmaktadırlar.

2022 yılında Seat müşterilerine daha avantajlı fırsatlar sunmak birçok kampanya sunmuştur. Bu yazımızda Seat’in 2022 yılı güncel otomobil kampanyaları ve fiyat listesini birlikte inceleyeceğiz.

2022 SEAT Otomobil Kampanyaları

Seat, yolculuklarınızda ve sürüşlerinizde size benzersiz bir deneyim sunmayı hedefleyen, sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir şirkettir. Seat aracı sahiplerini bekleyen birçok fırsat bulunmaktadır. Sıfır araba kampanyaları ya da servis, bakım vb. birçok fırsat ile karşımıza çıkmaktadır.

İster yeni bir araba ister ikinci el bir araç olsun, yolculuğunuz ve sürüşünüz için benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlayan, sürekli gelişen ve güncellenen bir araba markasıdır. Gelin birlikte kampanya detaylarına bakalım.

SEAT Lastik Kampanyası

ZUBIZU üyesiyseniz ve bir Seat aracınız varsa, ZUBIZU mobil uygulamasını kullanarak lastik alımlarında %16’ya varan indirimden yararlanabilirsiniz. SEAT modeliniz 2 yaşından büyükse bu indirimden yararlanmak için ZUBIZU mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Daha fazla detay için SEAT’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu kampanya, 31 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasındaki yetkili servise giriş tarihinden itibaren 2 yıl ve üzeri Seat marka araçlar için geçerlidir. Etkinlik koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan rahatlıkla yararlanabilirler.

seat indirimli arabalar

SEAT Aksesuar Kampanyası

SEAT ile yolculuğunuzun keyfini çıkarırken, müşterilerine sunduğu birçok seçenekten de yararlanabilirsiniz. Bu seçeneklerden biri de SEAT araç aksesuarları kampanyasıdır.

Orijinal Aksesuarlarında bulunan birçok seçenek ile SEAT markalı aracınızı tarzınıza göre kişiselleştirme imkanı sunmaktadır. Aracınızı en yakın SEAT Yetkili Servise götürerek size tarzınıza en uygun aksesuarları seçme imkanına sahip olabilirsiniz.

2 yaşından küçük bir SEAT aracınız varsa, SEAT Orijinal Parçalarını bir Yetkili Servisi’nden satın almak için çeşitli fırsatlardan sizlerde yararlanabiliyorsunuz. Bu fırsatlardan biri de ZUBIZU kullanıcıları için özel bir tekliftir. ZUBIZU’ya özel orijinal SEAT aksesuarlarını satın aldığınızda, parça ve işçilikte %10 indirim kazanabilirsiniz.

Sunulmuş olan bu kampanyayı diğer kampanyalarla birlikte kullanılmamaktadır. Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

SEAT Ötv muafiyetli satışlar

2022 Model SEAT Araç Fiyat Listesi

SEAT’ın donanımlı ve son teknoloji tasarlanmış otomobillerin fiyat listesini Seat’in resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz kampanyalar ve daha fazlasını da inceleyebilirsiniz.

Seat SUV modelleri hem dış hem de iç mekan olarak oldukça iyi tasarlanmış.  Orijinal aksesuar fırsatları ile siz de zevkinize uygun bir araç modeline sahip olabilirsiniz.

SEAT Suv Modelleri Başlangıç Fiyatları

 

  • Yeni SEAT Arona: 615.000 TL
  • SEAT Ateca: 890.000 TL
  • SEAT Tarroco: 1.070.000 TL

SEAT Hatchback Modelleri Başlangıç Fiyatları

 

  • Yeni SEAT Ibiza: 450.000 TL
  • SEAT Leon: 690.000 TL

Fiyatlar her yıl ya da dönemsel olarak güncellenmektedir. Güncel araç fiyat listesine ve model özelliklerini incelemek için mutlaka SEAT’ın resmi sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

SEAT ÖTV Muafiyetli Satışlar

Muafiyeti olan ve SEAT araç kullanmak isteyen kişiler için tasarlanmış modeller bulunmaktadır.  2018 yılında yürürlüğe giren yasaya göre ÖTV muafiyeti, %90 ve üzeri engellilik oranına sahip kişilerin araçlarını alabilmesidir. Engelli birey araç kullanamayacak durumda ise 3. Sınıf derece yakınlarına kadar B sınıfı ehliyeti olan kişilerde aracı kullanabilir.

Bu yazımızda 2022 SEAT modelleri, otomobil kampanyaları, araç fiyat listesi ve ÖTV muafiyetli satışlardan bahsettik. Sizler de modeller ve kampanyalar hakkında herhangi bir sorunuz veya görüşünüz varsa, yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz!

Yorum Yap