1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Tamamen Elektrikli Porsche Macan’a ait Görüntüler Ortaya Çıktı

Tamamen Elektrikli Porsche Macan’a ait Görüntüler Ortaya Çıktı

Alman spor otomobil üreticisi Porsche'nin 2022'de piyasaya sürmeyi planladığı tamamen elektrikli SUV aracı Porsche Macan'ın bazı görüntüleri ortaya çıktı.


Porsche’nin daha öncesinde benzinli versiyonunu gördüğümüz SUV otomobil modeli Macan’ın 2022’de tamamen elektrikli bir versiyonu çıkacağı biliniyordu. Görüntüleri ortaya çıkan tamamen elektrikli Porsche Macan’ın normal Macan’dan çok farklı olmadığı ortaya çıkan fotoğraflarda görülebiliyor.

Elektrikli Porsche Macan’ın Tasarımı Çok Değişmeyecek

Alman spor araba üreticisi Porsche’nin üzerinde çalıştığı ve 2022’de piyasaya süreceği komple elektrikli SUV aracı Porsche Macan’ın bazı görüntüleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülere bakıldığında günümüzde bulunan normal Macan’ın tasarımından çok uzaklaşılmadığı görüldü. Aracın tasarımında bulunan değişikliklerden bazıları elektrikli motorun soğutulmaya ihtiyacı olmadığından normal Macan’da bulunan motorun soğumasını sağlayan hava delikleri kapatılmış durumda.

Kapı kolları ve tampondaki birkaç küçük değişiklik haricinde tasarımında değişiklik bulunmayan Porsche Macan’ın benzinli versiyonu üretilmeye devam edebilir. Ortaya çıkan söylentilere göre elektrikli Porsche Macan çıktıktan sonra da benzinli Porsch Macan üretilmeye devam edecek. Tamamen elektrikli olacak Porsche Macan’ın söylentilere göre benzinli versiyonu ile beraber 2022’de yollarda olması planlanıyor.

Yorum Yap