1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. The Boys 2. Sezonu Geliyor

The Boys 2. Sezonu Geliyor

Amazon Prime'da yayınlanan The Boys dizisi oldukça fazla büyük bir seven kitlesine sahip. Serinin yapımcısı dizinin ikinci sezonunun yapım aşamasının bitmeye yaklaştığını açıkladı.

the boys

TV ve sinemada yer alan çizgi roman uyarlamalarından birisi de The Preacher’ın yazarı Garth Ennis’in eserlerinden birisi The Boys oldu. Süper kahramanların kahramana benzemediği bir dünyada onlardan intikam almak için bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı dizinin ilk sezonu oldukça fazla beğenilmişti. Dizinin ikinci sezonunun da çok uzak olmadığı öğrenildi.

The Boys 2. Sezonu Yakın Bir Tarihte Gelebilir

Dizinin yapımcısı Eric Kipke, Twitter’dan yaptığı paylaşım ile hayranları heyecanlandırmayı başardı. Kripke, ekibin ses ve görsel efekt çalışmalarını tamamlamak üzere olduğunu ve yakın zamanda yayın tarihinin hayranlar tarafından öğrenileceğini yazdı. 2020’nin önceki dönemlerinde ikinci sezonun daha karışık olacağını açıklayan Kripke, Aya Cash’in canlandırdığı Stormfront’un önemli bir role sahip olacağını belirtmişti.

Kripke, kendi versiyonlarında ise sezon içerisinde evrim geçireceğini söylerken şunları sözlerine eklemişti; “Hepimiz haber bağımlısıyız,  ve dünyada olan bitene ilgi gösterme eğilimindeyiz… Ve ben artan beyaz milliyetçiliğini bildirmekten korku ve üzüntü duyuyorum. Ve 40’larda olduğundan daha farklı şekil alıyor. Genç erkek ve kadınları çekmek için sosyal medya uzmanlığı kullanıyor. Ve bu yüzden, bizim için bunu yansıtabilecek bir karakter yapmak istedik. Bu yüzden de kitaptaki versiyonu kullanmadık ama aynı çürümüş ruha sahip” ifadesini kullanmıştı.

Yorum Yap