1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. The Last Days of American Crime, Rotten Tomatoes’ta 0 Puan Aldı

The Last Days of American Crime, Rotten Tomatoes’ta 0 Puan Aldı

the last days of american crime

Dünyanın en popüler dizi ve film yayın platformu Netflix, geçtiğimiz cuma günü yeni orijinal filmi The Last Days of American Crime filmini yayınladı. Netflix’in soygun temalı filmi büyük kitleler tarafından eleştiri yağmuruna tutulmaya devam ediyor.

The Last Days of American Crime, Rotten Tomatoes’ta 0 Puan Aldı

Netflix’te Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede En İyi 10 listesinde yer alan film buna rağmen Netflix’in en kötü filmlerinden birisi olarak adlandırılmaya devam ediyor. Rick Remender ve Greg Tocchini yazarı olduğu aynı isimli çizgi romandan uyarlanan film, ABD hükümetinin kontrolden çıkan suç miktarını engellemek amacı ile yasa dışı bir faaliyette bulunmak üzere olan kişilerin beyinlerine radyo sinyali gönderilen distopik bir geleceği gözler önüne seriyor.

Oyuncu kadrosunda Edgar Ramirez, Anna Brewster ve Michael Pitt gibi isimlerin bulunduğu The Last Days of American Crime, popüler dizi ve film değerlendirme platformu olan Rotten Tomatoes’ta uzun bir süre yüz üzerinden 0 puan ile derecelendirildi. Filmin değeri şu anda ise anca yüzde 21’e yükselebildi.

Yorum Yap