1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Xiaomi Redmi Note 8 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi Redmi Note 8 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi'den ayrılarak yeni bir marka haline gelen Redmi'nin yeni telefonu Redmi Note 8 Pro'nun 64 Megapiksel kameraya sahip olacağını belirtti. Redminin yeni telefonunun özellikleri belli oldu.

teknohabir-redmi-8-pro

Xiaomi’den ayrılarak yeni bir marka haline gelen Redmi markasının yeni modeli Note 8 Pro telefonunun, Redmi Note 7 Pronun aksine 48 Megapiksel değil 64 Megapiksel değerli ana kameraya sahip olduğunu duyurdu.

Telefonun genel özelliklerine baktğımızda 6,55 inç bir ekrana sahip olan Redmi Note 7 Pro, 64 megapiksel birincil kamera, 8 megapiksel ultra geniş bu iki kameraya ekstra arka tarafında iki yardımcı 2 megapiksel sensör içeren kameralar da dahil olmak üzere dört kameraya sahip. Ön tarafta ise 20 Megapiksellik bir özçekim kamerası bulunuyor. Note 8 Pro, 6/8GB RAM ve 64/128GB depolama alanına sahip olup oyun odaklı bir işlemci kullanıyor.

4000 mAh bataryaya sahip olacak olan Redmi Note 8 Pro genel olarak önceki modeline göre ciddi anlamda gelişmiş durumda. Çinde 200$ civarı bir fiyatla satılması planlanan modelin Türkiye fiyatı ise belli değil.

Yorum Yap