1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 9 Kere Leyla Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

9 Kere Leyla Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Ezel Akay'ın yönetmenliğini yaptığı 9 Kere Leyla filminin ilk fragmanı internet üzerinden paylaşıldı.

9 kere leyla

Ezel Akay’ın yönetmenliğini yaptığı 9 Kere Leyla filmi kaliteli oyuncu kadrosu ile film severlerin dikkatini çekiyor. Kadrosunda Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı 9 Kere Leyla filmine ait ilk fragman yayınlandı.

27 Mart’ta Vizyona Girecek

Ezel Akay’ın yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer ve Demet Akbağ dışında Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi kaliteli oyuncular ile deneyimli bir kadro bulunuyor. 9 Kere Leyle filminden önce en son Küçük Kara Balıklar belgeseline yönetmenlik yapan Ezel Akay uzun bir süre sonra sinema sektörüne iddialı bir yapım ile geri dönüyor. 9 Kere Leyla adı verilen film deneyimli ve kaliteli oyuncu kadrosu ile film severleri heyecanlandırıyor.

Yapımcılığını Contact Film Works’un üstlendiği filmin dağımcılığını ise CGV Mars üstleniyor. 9 Kere Leyla filminde zengin iş adamı karakterini canlandıran Haluk Bilginer’in güzel sevgilisi karakterini canlandıran Elçin Sangu uğrana evliliğini bitirmeye çalışmasının eğlenceli hikayesi anlatılıyor. Ezel Akay’ın yönetmenliğini yaptığı 9 Kere Leyla filmi 27 Mart tarihinde bekleyenleri ile buluşacak.

Yorum Yap