1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avatar 2 Setinden Yeni Fotoğraflar Paylaşıldı

Avatar 2 Setinden Yeni Fotoğraflar Paylaşıldı

Rekor üzerine rekor kıran Avatar filminin devam filmi olan Avatar 2 filminin yapımcısı Jon Landau, filmin setinden iki fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda Avatar 2'nin yönetmeni James Cameron'ın su altı sahnesi yönettiği görülüyor.

Avatar_2_Sinema_Filmi

Efsanevi bilim kurgu filmleri arasına adını yazdırmayı başaran Avatar filminin devam filmi Avatar 2 James Cameron yönetmenliği ile çekiliyor. Pandora gezegeninin muhteşem atmosferine götürmeyi amaçlayan Avatar 2, 2021 yılında vizyona girmeye hazırlanırken filmin setinden iki fotoğraf paylaşıldı.

Avatar 2 Film Setinden 2 Fotoğraf Paylaşıldı

Avatar 2’nin Yeni Zelanda’da gerçekleştirilen çekimleri geçtiğimiz ay koronavirüs pandemisi sebebi ile duraklatılmıştı. Filmin yapımcısı Jon Landau, heyecanı yüksek tutmak amacı ile Avatar 2’nin setinden  yönetmen James Cameron’ın yüzme havuzunda oyuncu kadrosunu yukarıdan yönettiği iki yeni fotoğraf paylaştı.

2017 yılına ait olan ilk fotoğrafta Avatar 2’de bulunacak olan su altı sahnelerinden birisinin çekimleri görülüyor. James Cameron, yüksek bir platformdan sahneyi yönetirken sahnede 6 genç ve bir çocuk oyuncu rol almış. Oyuncular su altı sahneleri için 6 ay boyunca nefes tutma eğitimi almış. Su altı sahnelerinde oksijen tüpü kullanılmadığı biliniyor. İkinci fotoğrafa baktığımızda ise James Cameron’ın tekrardan yukarıdan direktifler verdiği görülüyor.

Avatar 2, eğer koronavirüs salgını kaynaklı bir aksaklık gerçekleşmezse 27 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca Avatar serisine Aralık 2023, Aralık 2025 ve Aralık 2027’de üç tane daha devam filmi gelmesi planlanıyor.

Yorum Yap