1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. ‘Bravely Default 2’ Steam’de Yayınlandı

‘Bravely Default 2’ Steam’de Yayınlandı

Bravely Default 2

Ana Cesurca varsayılan oyunlar Nintendo’ya özel olarak bilinir ve franchise’daki en son giriş sadece Switch için başlatıldı. Çok yakında olsa da, oynayabileceksiniz Cesurca Varsayılan II Nintendo olmayan bir cihazda: JRPG serisindeki üçüncü ana taksit 2 Eylül’den itibaren Steam’de mevcut olacak.

Bravely Default 2
Bravely Default 2

Cesurca Varsayılan II Nintendo of America, lansman tarihinin 26 Şubat 2021’e erteleneceğini açıklayana kadar geçen yıl piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Franchise’daki iki ana giriş, ondan önce, Cesurca varsayılan ve Cesurca İkinci: Son Katman, her ikisi de Nintendo 3DS’ye özeldi. Oyunun sadece Switch için çıkacak olması sürpriz olmadı ama artık konsolunuz olmasa bile oyunu deneyebileceksiniz.

Oyun, iki prequel’den ayrı bir dünyada, beş krallığa bölünmüş Excillant adlı kıtada geçiyor. Dört elementin çalınan kristallerini geri alma arayışında yeni bir karakter setiyle yeni bir hikaye içeriyor. Başlık, Steam’de sizi 60 dolara geri getirdi, ancak ön sipariş verirseniz şu anda yüzde 10 indirim için mevcut. Yine de Switch’te oynamayı tercih ederseniz, Bravely Default II fiziksel kopyaları şu anda Amazon’da 30 dolara satılıyor.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 3 sene önce

    Oyun ücretli mi fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz???

    • 3 sene önce

      BRAVELY DEFAULT II steamda 369TL olarak gözüküyor, %10 indirde bulunmaktadır.