1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Martin Luther King Jr. Müzesi Nasıl Yapıldı?

Martin Luther King Jr. Müzesi Nasıl Yapıldı?

Martin Luther King Jr. müzesi

Time Magazine, ‘Fortnite’ içinde sanal bir Martin Luther King Jr. müzesi yarattı. 28 Ağustos 1963’te Dr. Martin Luther King Jr. ikonik “Bir Hayalim Var” konuşmasını Lincoln Anıtı’nın merdivenlerinde yaptı. Şimdi, yaklaşık 60 yıl sonra, adresin tamamını içinde dinleyebilirsiniz. Fortnite March Through Time adlı bir deneyimin parçası olarak. Zaman Dergisi Etkileşimli sergiyi oyunun Yaratıcı Mod topluluğunun yanı sıra DuSable Afrika Amerikan Tarihi Müzesi ve Dr. King’in mülkünün yardımıyla hazırladı.

Martin Luther King Jr. müzesi
Martin Luther King Jr. müzesi

March Through Time oyuncuları DC 63’e, ülkenin başkentinin Dr. King’in konuşmasının, İşler ve Özgürlük için Washington Yürüyüşü’nün ve daha geniş kapsamlı medeni hakların hikayesini anlatan müze benzeri sergileri ziyaret etmenizi sağlayan “yeniden tasarlanmış” bir versiyonuna taşıyor. hareket. Deneyimi tamamlayın ve evinizde kullanabileceğiniz özel bir sprey kazanın. Fortnite maçlar.

Konserleri ve marka işbirlikleri ile daha iyi bilinse de, bu ilk değil. Fortnite ciddi bir konuya değindi. Olarak Eurogamer Epic Games’in geçen yıl ırkçılıkla ve seçmenlerin bastırılmasıyla mücadeleye yönelik bir dizi program gösterdiğine dikkat çekiyor. 3815-8892-143 kodunu kullanarak March Through Time’a göz atabilirsiniz. Ayrıca Keşfet Menüsü aracılığıyla da erişilebilir.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Martin Luther King Jr. müzesi kim tarafından yapıldı ilk defa duydum???

    • 3 sene önce

      Time Magazine, ‘Fortnite’ içinde sanal bir Martin Luther King Jr. müzesi yarattı. 28 Ağustos 1963’te Dr. Martin Luther King Jr. ikonik “Bir Hayalim Var” konuşmasını Lincoln Anıtı’nın merdivenlerinde yaptı.