1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty Mobile 7. Sezon Tarihi Belli Oldu

Call of Duty Mobile 7. Sezon Tarihi Belli Oldu

call of duty mobile

Call of Duty oyun serisinin popüler mobil oyunu Call of Duty Mobile’nin 7. sezonu ABD’deki ırkçılık karşıtı gösteriler nedeni ile süresiz olarak ertelenmişti. Activision oyunun yeni sezonunun ne zaman başlayacağını henüz belirtmemişken oyunda yer alan Savaş Bileti’nde yapılan güncelleme yeni sezonun tarihini gözler önüne seri.

Call of Duty Mobile 7. Sezon Başlangıç Tarihi Ortaya Çıktı

Call of Duty Mobile’de bulunan mevcut Savaş Bilet’lerinin süresi normal şartlarda yeni sezonun başlangıç gününde sona erer. Normal şartlar altında oyunun 6. sezon savaş biletinin bugün bitmesi ve ardından 7. sezonun başlaması bekleniyordu. Fakat Activision Call of Duty Mobile’nin 7. sezon tarihini ABD’de gerçekleşen ırkçılık karşıtı eylemler sebebi ile erteledi. Fakat oyuna gelen yeni güncelleme sonucu 6. sezon Savaş Bileti’nin bitiş tarihi değiştirildi.

6. sezon Savaş Bileti’nin güncellenmesi sonucunda ortaya çıkan tarihin çok yüksek ihtimal ile yeni sezon olan 7. sezonun başlangıcı olduğu düşünülüyor. Eğer ABD’de yaşanan olayların etkisi azalırsa Call of Duty Mobile’nin yeni sezonu bundan 7 gün sonra oyuncuları ile buluşacak. Fakat tarihin net olmadığını ABD’de yaşanan ırkçılık karşıtı protestolara göre değişebileceğini belirtelim.

Yorum Yap