1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Telegram 6.2 Güncellemesi Yayınlandı

Telegram 6.2 Güncellemesi Yayınlandı

telegram 6.2 güncellemesi

Rusyalı Pavel Durov tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, son dönemlerde adından sıkça bahsettiriyor. Türkiye dahil birçok ülkede son dönemlerde hızla yükselen uygulama insanlara sunduğu gizli sohbet imkanı ile ön plana çıkıyor.

Telegram 6.2 Güncellemesi Yayınlandı: Özellikleri

Telegram’a 6.2 güncellemesi ile birlikte gelen video düzenleme özelliği, çekim sırasında doygunluk, parlaklık ve yakınlaştırma gibi çok sayıda seçenek ile videolarınızı güzelleştirmenizi sağlıyor. Animasyonlu etiketler ekleyebildiğiniz fotoğraf ve videolarınızı ayrıca sonrasında GIF’e çevirebiliyorsunuz.

Gizliliğe büyük önem veren Telegram 6.2 güncellemesi ile ayrıca iki adımlı doğrulama da geldi. İsteyen kullanıcılar, iki adımlı doğrulama güvenlik kilidini uygulamada bulunan Gizlilik ve Güvenlik seçeneği içerisinden aktif edebilir. İki adımlı kimlik doğrulama şifresini etkinleştiren kullanıcıların farklı bir yerden hesaplarına erişim sağlamak için bu şifreyi kullanması gerekecek. Güncelleme ayrıca birçok ufak düzenleme ve geliştirme içeriyor.

 

Yorum Yap