1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Mobile 7. Sezon Yayınlandı

Call of Duty: Mobile 7. Sezon Yayınlandı

1591950203_CODM_Sezon7_Radyoaktif_Ajan_1

Infinity Ward ve Activision, ABD’de gerçekleştirilen ırkçılık karşıtı protestolara destek vererek Call of Duty: Modern Warfare, battle royale modu olan Warzone ve Call of Duty: Mobile’nin yeni sezonlarını ertelemişti. 10 Günün ardından Call of Duty: Mobile’nin 7. sezonu iOS ve Android için yayınlandı.

Call of Duty: Mobile 7. Sezonu Yayınlandı

Bir hafta önce yaptığımız haber ile birlikte 6. sezon Savaş Biletinin bitişinin bugünün tarihi olan 12 Haziran’a güncellendiğini ve yeni sezonun muhtemelen bugün geleceğini belirtmiştik. Beklenen oldu ve popüler battle royale oyunu Call of Duty: Mobile’nin Radioactive Agent isimli 7. sezonu bugün itibari ile oynanmaya başladı. Activision, yeni haritalar, kostümler, silahların dışında haritanın da genişletildiğinin altını çizdi.

Call of Duty: Mobile haritasına Black Market, Harbor, Downtown, Sanitarium, Ski Town, Heat ve Frigid Wetlands isimli 7 yeni bölge geldi ve mevcut bölgelerde öncesine göre genişletildi. Battle royale oyununun haritası eskisine oranlar %45 daha büyük. Oyuna yeni sezon ile birlikte yeni bir taşıt olarak tank geldi. Tüm bunlarla birlikte 7. sezon savaş bileti ile kazanabileceğiniz yeni ödüller, Modern Warfare’in 2v2 çok oyunculu modu Gunfight, ve Modern Warfare’ın Infected moduna benzer yeni mod Yaşayan Ölüler’in Saldırısı oyuna eklendi.

 

Yorum Yap