1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme C11 Görüldü

Realme C11 Görüldü

realme c11
Akıllı telefon sektöründe kendisinden son dönemde sıkça bahsettirmeyi başaran Realme’nin bir süredir internette dolaşan ‘Realme RMX2185’ modeli ile ilgili detaylı bilgiler gün yüzüne çıkmayı başardı. ‘Realme RMX2185’ isimli telefon Realme C11 ismi ile NBTC sertifika sitesinde yer aldı.

Realme C11 NBTC Sertifika Sitesinde Yer Aldı

Realme C11 5G desteğinin yer almadığı LTE bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. C serisine ait olan cihazın 5G desteğine sahip olması çok da beklenen bir şey değil. Şimdiye kadar Realme C11’in NBTC sertifika sitesinde, Eurasian EEC sertifikası internet sitesinde SIRIM sertifikası internet sitesinde ve TKDN sertifikası internet sitesinde görülmesiyle birlikte cihazın Asya pazarının büyük kısmına hitap edeceği tahmin ediliyor.

Cihazın henüz Hindistan’ın BIS sertifikası platformunda görülmemesi sebebi ile Realme C11’in Hindistan’da ne zaman piyasaya çıkacağına dair net bir bilgi ise bulunmuyor. Net olarak bilinmese de telefonun Realme UI arayüzü ile birlikte Android 10’a sahip olacağı ve işlemci olarak ise MediaTek işlemcisi kullanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Yorum Yap