1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Drive To Survive 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Drive To Survive 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Formula 1'i konu alan belgeseli F1 Drive to Survive'nin ikinci sezonuna ait fragman yayınlandı.

drive to survive

Milyonlarca kullanıcısı olan Netflix’in orijinal yapımı olan Formula 1 yarışlarını, takımlarını, pilotlarını konu alan F1: Drive to Survive ‘nin 2. sezonuna ait ilk fragman yayınlandı. Yeni sezonda bütün takımlara ait bölümler yer alacak. F1 Drive to Survive ikinci sezonu 28 Şubat’ta Netflix’te yer alacak.

Yoğun İlgi Üzerine 2. Sezon Çekilmeye Başlandı

Netflix, F1 Drive to Survive yoğun ilgi çektiği için ikinci sezonunu çekti. İkinci Sezonu yayınlanmaya yaklaşırken Netflix belgeselin 2. sezonuna ait bir fragman yayınladı. Belgesel ikinci sezonunda da ilk sezonunda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak. F1 Drive to Survive bu sezonunda da takımları, pilotlarını ve takım sahiplerini konu alıp, seyirci ile paylaşacak.

Netflix, Formula 1 Drive to Survive belgeselinin ilk sezonunda Mercedes ve Ferrari gibi daha çok taraftarı olan takımlar ile ilgili içerik paylaşmıştı. Netflix’in açıklamasına göre F1 Drive to Survive ikinci sezonunda diğer bütün takımlara ait konuları seyirci ile paylaşacak. Etkileyici anlatımı, senaryosu ve çekim tekniklerine sahip olan F1 Drive to Survive’nin ikinci sezonu Netflix üzerinde 28 Şubat’tan itibaren izlenebilir olacak.

Yorum Yap