1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Z Flip Kullanıcıları İlk Güncellemesine Kavuştu

Samsung Galaxy Z Flip Kullanıcıları İlk Güncellemesine Kavuştu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Z Flip modeli için ilk güncellemeyi yayınladı.

galaxy z flip

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 11 Şubat’ta Unpacked etkinliği ile tanıttığı yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ilk yazılım güncellemesini aldı. Güncelleme güvenlik düzenlemeleri ile birlikte cihazlar birlikte gelmesi beklenen bir kamera özelliğini de içeriyor.

Galaxy Z Flip için 200 MB Boyutunda Güncelleme

Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından tanıtılan katlanabilir telefon Galaxy Z Flip’in kullanıcıları ilk yazılım güncellemelerine kavuştu. 200 MB boyutunda olan güncelleme ile birlikte Galaxy Z Flip kullanıcıları kamerada tek çekim ismi verilen özelliği kullanabiliyor. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar telefonun iki kamerasını birden kullanarak daha kaliteli fotoğraflar çekebiliyor. Samsung Galaxy Z Flip’in bu özelliğe normalde cihazın satışa çıktığı andan itibaren sahip olması bekleniyordu. Uzmanlar bu özelliğin Samsung tarafından lansmana yetiştirilemediği düşünülüyor.

Samsung güncellemeyi bütün Galaxy Z Flip kullanıcılarına gönderdiğini duyurdu. Cihaza gelen güncelleme yeni kamera özelliği dışına güvenlik yamaları da içeriyor. Samsung, Galaxy Z Flip kullanan kullanıcıların güncellemelerini hızlı bir şekilde yapmalarını tavsiye etti.

Yorum Yap