1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Dünya Yıldızları, Bu Akşam Tüm Dünyada Yayınlanacak Etkinlikte Olacak!

Dünya Yıldızları, Bu Akşam Tüm Dünyada Yayınlanacak Etkinlikte Olacak!

Korona Virüs sebebiyle toplanan dünya yıldızları, bu gece sağlık çalışanlarına destek amaçlı düzenlenecek olan bir etkinlikte buluşacak. Canlı olarak yayınlanacak etkinlik birçok platform ve TV kanalı üzerinden yayınlacak. 


Tüm dünyanın etkilendiği Korona Virüs sebebiyle konserler iptal olunca, dünya yıldızları bu gece düzenlenecek olan bir etkinlikte buluşacak. Canlı olarak yayınlanacak etkinlik birçok platform ve TV kanalı üzerinden yayınlacak.

One World: Together At Home

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, açıklanan verilere göre toplamda 2 milyon 259 bin insana bulaştı ve toplamda 154 bin can aldı. Virüsten dolayı dünyanın heryerinde konserler ve etkinlikler iptal edildi. Bu ortamda tüm dünyanın yükünü üstlenen sağlık çalışanları için birçok etkinlik ve destek kampanyası düzenleniyor. Bu akşam olacak etkinlik One World: Together At Home ise dünyanın en büyük etkinliği olacak gibi duruyor.

En büyük festival markalarından biri olan Global Citizen tarafından düzenlenen organizasyonda küratörlüğü dünyaca ünlü yıldız Lady Gaga üstleniyor. One World: Together At Home etkinliğie birçok ünlü sanatçı ve efsane katılıyor. Gösteri ABD’de birçok kanal üstünden canlı yayınlacanak. Gösterinin en büyük etkinlik olmasının neden katılan isimlerin şunlar olması; Samuel L. Jackson, Taylor Swift, Elton John, Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker, John Legend, David ve Victoria Beckham, Alicia Keys, Chris Martin, Chris Martin, The Rolling Stones, J Balvin, Lady Gaga, Paul McCartney, Stevie Wonder, Billie Eilish gibi birçok dünya yıldızı bu gösteride olacak.

8 saat sürecek bu etkinlik Türkiye’de Bein kanalı üzerinden canlı yayınlacanak.

 

 

 

Yorum Yap