1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme X3’ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme X3’ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme'nin önümüzdeki süreçte çıkarmayı planladığı 5G destekli telefon modeli Realme X3, TENAA'da ortaya çıktı.

realme x3

Ülkemizde de yakın zamanda hizmet vermeye başlayan akıllı telefon üreticisi Realme’nin önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı 5G destekli yeni telefon modelinin bazı özellikleri TENAA’da ortaya çıktı. TENAA’da bulunan özellikler ile Realme’nin yeni telefon modeli X3 hakkında fikir sahibi olunabiliyor.

Realme X3 5G Desteğine Sahip Olacak

Son zamanlarda tüketicilerini memnun etmeyi başaran firmalardan birisi olan Realme’nin önümüzdeki dönemde çıkarmayı planladığı Realme X3 Çin sertifaka kurumu TENAA’da ortaya çıktı. TENAA’da ortaya çıkan Realme X3’ün RMX2142 model numarasına sahip olduğu ve 6,57 inç büyüklükte bir ekrana sahip olduğu görülüyor. TENAA’da yer alan bilgilere göre Type-C bağlantısına sahip olan Realme X3, 4100 mAh batarya kapasitesine sahip olacak.

Realme X3, Geekbench internet sitesine göre işlemci olarak Qualcomm’un Snapdragon 855+ işlemcisine sahip olacak. RAM olarak ise 12 GB RAM’e sahip olacak olan Realme X3’ün 5G desteğine sahip olacağı ve kullanıcılarına 128 GB’dan başlayan depolama alanı seçenekleri sunacağı düşünülüyor. Android 10 işletim sistemini kullanacak olan Realme X3’ün çıkış tarihi ise şu anda net olarak belli değil.

Yorum Yap