1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En İyi Robot Süpürge Önerileri

En İyi Robot Süpürge Önerileri

robot süpürge alırken nelere dikkat etmeli

Süpürme robotu ev temizliğinde en büyük yardımcımız oldu. Bu ürünler evde veya dışarıdayken akıllı telefon hayatımızı kolaylaştırıyor. Ancak birçok model ve marka arasından seçim yapmak oldukça zor. Bazıları sadece süpürebilir ve bazıları sadece zemini paspaslayabilir.

Ev aletleri alırken örneğin, bulaşık makinesi ve robot süpürge gibi ürünlerde ürünün dayanıklılığı ilk önceliğimiz olabilir.  Robot süpürgenin ana kriteri şarj süresidir. Pilin kaç saat şarj edileceği ve robot süpürgenin kaç saat temizleneceği önemlidir. Ancak, uygulamayı da kontrol etmenizi öneririz. Bu uygulama sayesinde robot süpürgeyi uzaktan kontrol edebilir ve eve gitmeden önce temizleme işlemini başlatabilirsiniz. Şarj süresi gibi işlevleri de kontrol edebilirsiniz. Yeri süpürmenin yanı sıra paspas işlevini de hesaba katabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli şey sensör teknolojisi olmalıdır.

Şarj süresi gibi işlevleri de kontrol edebilirsiniz. Yeri süpürmenin yanı sıra paspas işlevini de hesaba katabilirsiniz. Sensör teknolojisine en çok dikkat edilmelidir. Robot süpürgeler sensörler yardımıyla çalışacakları alanı belirliyor ve programlıyor. Bu temizlik kalitesini etkileyen önemli bir faktördür.

Robot süpürgenin temizleyebileceği zeminleri de göz önünde bulundurmalısınız. Bazı modeller yalnızca halıları veya sert zeminleri temizler. Ancak her iki modelde de bariyer yüksekliği daha yüksek olan bir modelin tercih edilmesi halı için avantaj sağlayabilir. Sonuçta, hangi marka ve modeli seçeceğinizi ihtiyaçlarınız belirleyecektir. Listelediğimiz 3.000 TL altı en iyi süpürme robotları arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Öneri listemi aşağıda bulabilirsiniz.

  1. 1. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Robot Süpürge. …
  2. Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge. …
  3. 3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge. …
  4. Roborock S6 Maxv Aı Dual Kuru ve Islak. …
  5. 5. Viomi Robot Vacuum S9 Robot Süpürge.

Süpürme robotunun tavsiyelerini incelerken ve satın almaya karar verirken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de bu! Ürünün garantisinin olup olmadığı, teknik servis ağı, yedek parçanın kolay bulunup bulunmadığı gibi unsurlara dikkat etmelisiniz Tv ünitesi bile alırken bunlara bakmakta fayda var. Kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Yorum Yap