1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Yeni Oyun Belli Oldu

Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Yeni Oyun Belli Oldu

Epic Games'in 9 Nisan itibari ile ücretsiz olarak paylaşacağı oyun belli oldu. Epic Games, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyununu ücretsiz olarak paylaşacak.


Milyonlarca kullanıcıya sahip oyun platformu olan Epic Games’in 9 Nisan’dan itibaren bir hafta süre ile ücretsiz vereceği oyun belli oldu. Steam’de 59 Türk lirası fiyat etiketine sahip olan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments Epic Games üzerinde 1 haftalığına ücretsiz olacak.

 Sherlock Holmes: Crimes and Punishments Epic Games’te Ücretsiz Olacak

Ukraynalı indie oyun geliştirme firması olan  Frogwares tarafından 2014 yılında yayınlanan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments Steam üzerinde 59 Türk lirası fiyat etiketi ile satışta bulunuyor. Epic Games her hafta yayınladığı ücretsiz oyun serisine önümüzdeki hafta da devam edecek ve Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyununu 1 haftalığına ücretsiz yapacak.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, oyununu ücretsiz olarak oynamak isteyen kişilerin Epic Games üyeliği alması ve Epic Games masaüstü programına giriş yaparak oyunu indirmesi gerekiyor. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, genel olarak otoritelerden 8/10 civarında puan almış toplamda 6 bölümden oluşan ve Sherlock Holmes karakterini kullanarak vakaları çözmeye çalıştığımız ilgi çekici bir oyun. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments 9-16 Nisan tarihleri arasında Epic Games’te ücretsiz olarak yer alacak.

Yorum Yap