1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Exatlon Challenge, Netflix’te Yayınlandı

Exatlon Challenge, Netflix’te Yayınlandı

exatlon challange

Türk televizyon sektörünün önde gelen isimlerinden olan Acun Ilıcalı, uzun bir süre önce Youtuberlardan oluşan yeni projesini duyurmuştu. Exatlon Challenge Türkiye olarak isimlendirilen yeni projede internet aleminin en popüler isimleri birbirleri ile Survivor programından da aşina olduğumuz platformlarda birbirleri ile birincilik için yarışacaktı.

Exatlon Challange Türkiye Yayınlandı

Geçtiğimiz dönemde Exatlon Challenge Türkiye’nin yayınlanacağı platform belli oldu. Yapılan duyuru ile birlikte programın 3 Temmuz 2020’de en popüler dizi ve film yayın platformu Netflix’te yayınlanacağı açıklanmıştı. Beklenen gün geldi ve Exatlon Challenge Türkiye, Netflix üzerinde yayınlandı. Program yayınlanmasının ardından #exatlon etiketi de Twitter üzerinde Türkiye gündemine girmeyi başardı.

Netflix’te yayınlanan Exatlon Challenge Türkiye’de 9 kişilik iki takım birbiri ile mücadele veriyor. Dominik’te çekimleri yapılan yarışmanın sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur yapıyor. Programın kadrosunda ise şu isimler yer aldı; Hayrettin, Doğan Kabak, Uras Benlioğlu, Furkan Yaman, Buğra Kazancı, Furkan “Ağırsağlam” Kaya, Aleyna Şen, Öykü Berkan, Barış Erdoğan, Gözde “Miafitz” Demiral, Burçe Yağmur Karabal, Buse Plan, Dilan Ay, Dilara Aydın, Elanur Pat, Hakan “Mendebur Lemur”.

Yorum Yap